Otsid uut kodu või kinnisvarainvesteeringu võimalust?

Ole esimeste seas, kes kuulevad meie uutest projektidest!

Mis on Kalamaja südames?

SINU UUS KODU

Vahetus läheduses palju rohelust, kohvikuid ja restorane ning
Telliskivi Loomelinnaku urbanistlik elurütm

Otsid uut kodu või kinnisvarainvesteeringu võimalust?

Võtame Sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.

Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi.

Turvaline tõkkepuuga suletud sisehoov.
Mõeldes peredele - mänguväljakud ja puhkealad.

Parim koht Kalamajas.
Vaikne sisekvartal. Jalutuskäigu kaugusel nii meri kui vanalinn.

Palju rohelust.
Pargiala hoovi pikendusena. Avarad terrassid.

Valgevase 9b projektiga alustamisest alates on selle üheks visiooniks olnud kogu piirkonnale väärtuse lisamine ja kogukonnatunde tugevdamine. Üks selles ideest lähtuvaid töid, mida Valgevase 9b projekt endas sisaldab, on Kalma pargi välja ehitamine üldkasutatavaks pargi- ja puhkealaks. Park toimib samal ajal ka Valgevase 9b sisekvartali hoovipikendusena.

Tervikliku puhkeala loomiseks ehitame lisaks pargi haljastuse korrastamisele välja LED-valgustitega kergliiklustee, mille ääres asuvad pargipingid. Samuti leiavad pargis oma koha tugevdatud murukattega spordiväljak, laste mänguväljak koos liivakastidega ja väikesed künkad, millelt väikelastel on talvel mõnus kelguga alla sõita.

Pargi ehitus- ja korrastustööd algavad plaani kohaselt augustis.

Rohelust täis park koos laste mänguväljaku, küngaste, valgustatud kergliiklustee ja puhkealaga teeb pere ühise ajaveetmise värskes õhus lihtsaks, rõõmsaks ja muretuks.  Loome mugava puhkeala sisekvartali juurde, meie nägemuses  ei pea sel juhul lapsed mängimiseks koduhoovi vahetust lähedusest kaugemale minema.

Mida võib leida sisehoovist?

Valgevase 9b kvartali sisehoov on täiendavaks lisaks terviklikule elukeskkonnale, mille loomist kogu projekt taotleb. Lisaks parkimiskohtadele on hoovis rohelised murulapid, nurk grillimiseks, mänguväljak ja midagi ka mahetoodete sõpradele – nimelt leiavad sisehoovis koha taimekasvulavatsid, milles huvilistel on võimalus kasvatada endale meelepäraseid maitsetaimi.

Valgevase 9b hoov ja Kalma pargiala moodustavad ühtse terviku, mis võimaldab tuksleva kesklinna lähedusest hoolimata veeta vaba aega roheluses ja seda kodu vahetust lähedusest lahkumata.

Ole projekti arenguga kursis.

 • Wismari 31 – avalik müük on alanud!

  07.12.16
  LOE EDASI >>>
 • Wismari 31 tutvustuspäev - 12. jaanuaril kell 15-19 Perton Ehituse kontoris

  06.01.17
  LOE EDASI >>>
 • Millised saavad olema Kalma pargiala ja Valgevase 9b sisehoov?

  29.07.16
  LOE EDASI >>>
Punktid

Läheduses on palju huvitavaid kohvikuid ja restorane, kus aega veeta

Perton Ehitus on tegutsenud ehitus- ja arendusturul juba 2006. aastast!

Perton Ehitus OÜ on ehitus- ja arendusturul aktiivselt tegutsenud aastast 2006. Anname uue elu ja hingamise kultuurilise ja ajaloolise väärtusega hoonetele ning ehitame uusi elumaju.

Oleme nooruslik ja jõudsasti kasvav ehitus- ja arendusettevõte, kes on oma tegevuses ühendanud traditsioonid, tänapäevased ehitustehnilised teadmised, kvaliteedi ja aruka finantskäitumise.

Krediidiinfo on tunnistanud Perton Ehitus OÜ alates 2013. 2013. ja 2014. a Edukaks Eesti Ettevõteks. Äripäev on tunnustanud Perton Ehitus OÜ tööd 2014. a tiitliga Eesti Gasellettevõte 2015. Kuulume Eesti Kinnisvarafirmade Liitu.

Otsid uut kodu või kinnisvarainvesteeringu võimalust?

Võtame Sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt

Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi.

Vaata hindu ja plaane

Privacy Policy